Alert StressLocator Oximeter je alternativou k digitálnímu pulsnímu oximetru StressLocator s některými dalšími funkcemi:

  • má pohodlnější senzory z měkké pěny (v balení je jeden rezervní)
  • existují 2 inteligentní alarmy - jeden pro SPO2 a druhý pro snížení srdeční frekvence, které vás probudí, když jsou výsledky vašich testů nad normálním rozsahem!

Funkce:

Alert StressLocator Oximeter je pohodlnější a vhodnější pro dlouhá noční měření než digitální pulzní StressLocator Oximetr na zápěstí. Přístroj měří saturaci kyslíku SPO2, tepovou frekvenci a intenzitu pulzu PR; tyto fyziologické signály zahrnují vlny objemu kyslíku a jsou přenášeny do smartphonu nebo tabletu s Androidem přes Bluetooth. Má minimalistický a vynikající design, který se pohodlně nosí na zápěstí. Na barevném OLED displeji lze zobrazit pulzní průběh a číselnou hodnotu.

Noční měření s aplikací Sleep as Android

Zařízení lze použít k mnoha účelům, ale je třeba zdůraznit, že díky své pohodlí je to jeden z mála oximetrů vhodných pro dlouhá měření, a to i pro celou dobu spánku. Výhody jsou zřejmé; například vám umožní předem odhadnout Vaše šance na utrpení spánkové apnoe (potenciálně velmi nebezpečná porucha spánku charakterizovaná nepravidelností dýchání) a alarm vás probudí, když se porucha vyskytne. Alert StressLocator Oximeter je navržen pro práci s aplikací Sleep as Android, která zpracovává data dýchání odeslaná oximetrem v noci a poskytuje velmi spolehlivé výsledky. Díky této kombinaci můžete odhalit riziko utrpení spánkové apnoe a zabránit tomu, aby to pro vás mělo vážné následky, a to včasnou návštěvou lékaře.

Sleep as Android

O aplikaci Android StressLocator

StressLocator, který je vyvíjen téměř jeden rok, se skládá ze tří hlavních částí: snímače, který měří pulzní vlny, klientské aplikace pro Android a serverové aplikace. Tyto tři komponenty Vám umožňují měřit duševní a fyzický stres a rychle odhadnout aktuální stav. Měření lze provádět kdekoli, kde máte mobilní telefon s nainstalovanou klientskou aplikací. Senzor zajišťuje přesné měření a pohodlí. Výsledky lze použít k plánování vašich aktivit a využití vašeho potenciálu.

Aplikace se svými výsledky je založena na široké škále grafů, které přesně vypočítají Vaši kondici. Nejslabším místem je senzor, kterým měříte. Důrazně doporučujeme zakoupit náš Bluetooth OximetrSensor. Interpretace dat je založena na důkladném výzkumu, studiích a analýzách

Kromě toho aplikace nabízí dechová cvičení, která vám umožní rychle se zlepšit a trénovat Vaši koncentraci nebo relaxaci a nové cvičení, které Vám umožní vyzkoušet klasickou meditaci.

Aplikace pro iPhone se mírně liší a neobsahuje všechny funkce, například hru Save Astronauts a meditační cvičení.

StressLocator pro tablet

Bavte se svými výsledky

Mysleli jsme, že by bylo zábavné anonymně sdílet naše výsledky a zjistit, kde je nejnižší nebo nejvyšší úroveň stresu. Můžete jej porovnat po celém světě, ale také přiblížit města. Jsme zvědaví, až uvidíme výsledky a zjistíme, které je nejlepší místo pro život. Doufám, že i vy! Podívejte se na naše mapy.

Jste konkurenceschopní? Můžete se snadno dostat do světové top10! :) Vyzkoušejte dechová cvičení, zlepšete svou duševní kondici a zabodujte v soutěži o relaxaci nebo koncentraci. Výcvik můžete opakovat tolikrát, kolikrát potřebujete. Světovou špičku 10 můžete vidět ve své přihlášce pod tlačítkem „Soutěž“. Hodně štěstí!

Od listopadu 2014 přichází pro konkurenční osoby nová výzva: hra Save Astronauts, která je nyní integrována do aplikace StressLocator! Je navržen speciálně pro oximetr a ovládán pouze vaší vůlí. Jste schopni se rychle soustředit? Dobře, pak máte šanci vládnout stolům! Soustřeďte se co nejrychleji, abyste zachránili astronauty a dosáhli nejlepších výsledků. Bavte se!

Specifikace

  • Baterie: dobíjecí 700mAH, lithiová baterie 3,7V
  • Rozsah Spo2: 35-100% (přesnost: ± 2% při 80-100%, ± 3% při 70-79%)
  • Pulzní frekvence: 25-250 bpm (přesnost: ± 2 bpm)
  • Spotřeba energie: Méně než 60 mA
  • Rozlišení: 1% pro SPO2 a 1 BPM pro pulzní rozsah

Standardy

EN865 Specifikace kalibrace pro pulzní oximetry

EN60601-1 Bezpečnost pro lékařská zařízení

EN60601-1-4 Obecná bezpečnostní norma

Datový list

Připojení
Bluetooth
Podporovaný operační systém
Android
IOS
Grade 
Martina S 2021-03-21

Surprisingly good, accurate and useful

I have been looking for a heart beat monitor compatible with Sleep as Android. I tried using a chest strap but recording was spotty - skin gets too dry during the night, maybe, and the strap is uncomfortable anyway).<br /> <br /> This HR monitor doubles as a precise oxymeter, is well made (very soft materials), has good autonomy (last multiple nights) and is easy to setup and unobtrusive. Pairing with Sleep as Android is easy and the recorded data useful. Also, shipment was very fast.

Grade 
A. Angevare 2020-06-27

Very nice

With the alert stress locatie oximeter I can really keep an eye on my health ! I have nog explored alle the possibilities yet but allready very enthousiastic

Mohlo by se Vám také líbit

Add Related products to weekly line up

ve stejné kategorii

5 další produkty ve stejné kategorii: