special offer - SUMMER SALE Sleep Phaser V3
×
  • Sleva!
  • -10%

Zajímáte se o svou psychickou a fyzickou kondici? Chcete naplno využít své možností? Chcete mít své zdraví pod kontrolou? 

Vytvořili jsme jednoduchou, spolehlivou a cenově dostupnou možnost, jak si můžete změřit svůj mentální a fyzický stres. Během dvou minut zjistíte, jak na tom právě jste. StressLocator a jeho výsledky můžete použít na plánování svých aktivit nebo na sledování míry svého stresu, fyzické kondice a schopnosti se soustředit.

Nejefektivnější je použití aplikace s oxymetrem, který umožňuje přesné a pohodlné monitorování funkcí Vašeho těla. Přitom se nejedná o pouhé shromažďování dat, aplikace nabízí možnost tréninku a postupného zlepšování se. Můžete se tak naučit rychleji uvolnit či soustředit, a díky tomu i například efektivněji pracovat.

Nově můžete s oxymetrem i zachraňovat astronauty!

Pro ty soutěživé z vás nabízí StressLocator možnost porovnávat naměřené hodnoty s osatními uživateli na internetu. Kromě toho je k dispozici nová hra Save Astronautspro Android a iPhone. Dokážete se rychle soustředit? Pokud ano, máte možnost ovládnout žebříčky! Hra byla vyvinuta speciálně pro oxymetr a je ovládána výhradně Vaší vůlí. Může vám přinést nejen zábavu, ale i pokroky v sebeovládání. Hra je zdarma ke stažení zde.

Save Astronauts

Dlouhodobé sledování výsledků

V případě, že si opakovaně naměříte vysokou míru stresu, velmi doporučujeme hledat vhodnou možnost, jak se vrátit do rovnováhy. Dlouhodobý stres, od kterého nedokážeme najít úlevu, má prokazatelně negativní vliv na celkové zdraví. Může docházet ke zhoršení imunity a existuje dlouhý seznam psychosomatických chorob, které jsou způsobeny dlouhodobým působením stresu. Z našich dosavadních měření přináší psychowalkman rychlou úlevu od stresu i u osob, které zklidnění hledají jen stěží. Pevně věříme, že StressLocator a jeho výsledky vám pomohou žít vyrovnanější život.

Z čeho se skládá StressLocator?

StressLocator má tři hlavní části, avšak můžete používat jen aplikaci pro Android (ke stažení zde).

Aplikace pro Android

Po nainstalování do svého telefonu se rovnou můžete změřit přes kameru telefonu, ale myslete na to, že měření kamerou může být méně přesné a některé kamery po dvou minutách vytváří pocit pálení na pokožce. Můžete si přepnout mezi snadným náhledem a náhledem pro experty.  Snadný náhled zobrazuje 2 indexy: Index fyzického stresu, Index koncentrace a Index relaxace, které jsou všechny odvozeny z grafů v náhledu pro experty. Indexy vystihují podstatu a umožňují rychlé vyhodnocení.

Příklady pro snadný náhled

Snadný náhled umožňuje rychlé vyhodnocení výsledků. 

Oxymetr

Pokud zakoupíte aplikaci s oxymetrem, obdržíte malý prstový oxymetr, který se k vašemu telefonu připojí přes bluetooth. Je uživatelsky velmi příjemný, pohodlný a jeho výsledky jsou přesné a spolehlivé.

Můžete se rozhodnout pro použití kamery na vašem telefonu. Jen připomínáme, že některé kamery budou kůži na prstu dráždit svojí teplotou - potom je vhodné prst držet je kameře a blesku se nedotýkat přímo. Pohnutím prstu může dojít ke zkreslení výsledku.

Specifikace oxymetru

Váha:50 g
Rozměry: 5,6 x 3,1 x 2,9 cm
 
Rozsah měření:
Spo2 : 0 - 100%
Puls: 25 ~ 250 úderů za minutu

Rozlišení:
Spo2 : 1%
Puls: 1 úder za minutu

Přesnost:

SPO2: +-2% (70-100%)
Nedefinováno (35-70%)
Puls: +-1% (25-250 úderů za minutu)

Datový list

Připojení
Bluetooth
Podporovaný operační systém
Android
IOS

No customer reviews for the moment.

Mohlo by se Vám také líbit

Add Related products to weekly line up

ve stejné kategorii

5 další produkty ve stejné kategorii: