Tento obchod používá cookies a další technologie, abychom mohli vylepšit naše služby na našich stránkách.

Oximetr s aplikací Stresslocator pro android

Máte problém s koncentrací v práci nebo při sportu? Chtěli by jste se zdokonalit v učení, ale už to nezvládáte jako dřív? Tento přístroj vám v tom pomůže.

Princip přístroje je založený na aplikaci Stresslocator ,která přesně zobrazuje křivky tepu, jeho variabilitu a ukazatele vaši vnitřní rovnováhy (zjednodušeně označené koncentrační a relaxační index).Tyto Indexy jsou doprovázeny smajlíky s krátkým popisem, který hodnotí váš současná stav.V trénovacím módu je možné připravit dechová cvičení, podle vámi požadované úrovně koncentrace. Pro ty, co rádi soutěží, je možnost své výsledky poměřit pomocí tabulky výsledků s dalšími uživateli naší aplikace.

 S Oximetrem získáte:

  •       Lepší úroveň koncentraci a relaxaci
  •       Přesnější stanovení srdeční i nervové aktivity
  •       Připojení přes bluetooth
  •       Zlepšení efektivitu psycho-walkmenu
  •       Aplikace je ke stažení zdarma

Jak funguje oximetr 

Pokud zakoupíte aplikaci s oximetrem, obdržíte malý prstový oximetr, který se k vašemu telefonu připojí přes bluetooth. Tím získáte přesné údaje kdykoliv k dispozici. Můžete se rozhodnout pro použití kamery na vašem telefonu, ale toto hodnocení není tak přesné a kamera produkuje nadměrné teplo, které může dráždit Váš prst také pohnutím prstu, může dojít ke zkreslení výsledku.

 Serverová Aplikace pro jednotlivé uživatele

S touto aplikací můžete svoje výsledky anonymně sdílet a tvořit tak s námi jednotnou mapu relaxace a koncentrace na celém světě. 

http://www.stress-locator.com/maps