Spouštíme nové stránky Doporučujeme výužít pro nákup
×

Varování: Nemůžeme zaručit kompatibilitu Vašeho telefonu a našeho kabelu OTG. Proto doporučujeme použít vlastní kabel OTG, který s vaším telefonem funguje nejlépe.

Flex V2 Multicolor

Rychlá přestávka s Flex V2 Multicolor Vám přinese hloubkovou relaxaci a neobvykle osvěžující spánek. Cenové dostupnosti Flex V2 Multicolor jsou dosaženy spolehnutím na Váš osobní počítač - nebo nově také na zařízení Android (aplikaci si můžete zdarma stáhnout - zde) a jeho výpočetní výkon. Aby Flex V2 fungoval, vyžaduje připojení k počítači pomocí kabelu USB a uživatelsky přívětivá aplikace Vám pomůže se správou zařízení. Můžete si stáhnout bezplatný editor relací, který Vám umožní vytvářet vlastní relace. Flex V2 lze také použít jako externí brýle pro aplikaci Mindroid.

FingerSensor biofeedbacku pro vodivost kůže

Měření kožní vodivosti je jednou z nejpopulárnějších forem biofeedbacku. Je levný, snadno použitelný a jeho výsledky mají širokou škálu využití. Senzory kožní vodivosti používají psychologové a terapeuti na klinikách, v nemocnicích a ve školách. Nyní s naším zařízením můžete měřit úrovně vodivosti pokožky v pohodlí domova.

Flex V2 a FingerSensor společně tvoří výkonný nástroj, který měří Váš stav mysli a okamžitě upravuje audiovizuální podněty pro maximální efektivitu Vaší relace.

 • Flex V2 s výhodami Biofeedbacku jsou přínosem pro okamžité i dlouhodobé zlepšení duševního stavu uživatelů. Pravidelné používání umožňuje uživatelům dosáhnout požadovaného stavu mysli rychleji.
 • Cena této Mind-Machine se sadou biofeedback je nepřekonatelná.
 • Díky FingerSensor přístroj okamžitě ví, kdy je dosaženo požadovaného stavu mysli a ukončí relaci.
 • Po skončení relace může uživatel vyhodnotit úspěšnost relace a porovnat ji s předchozími relacemi pomocí dodaného softwaru.

Jak to funguje?

Mind-Machine generuje frekvence, které odpovídají různým stavům vědomí, např. spánek, relaxace, meditace nebo soustředění. Frekvence jsou do mysli uživatelů přenášeny prostřednictvím audiovizuálních podnětů. Zařízení se snadno používá a jeho blahodárné účinky jsou okamžité. Pro zlepšení a udržení schopnosti uživatele ovládat duševní stav by měl být Flex V2 používán pravidelně.

Senzor prstu měří vodivost Vaší pokožky. Kůže má elektrické vlastnosti, které se mění v relativně krátkém časovém měřítku sekund a úzce souvisí s psychologickými procesy. Tyto vlastnosti kůže, známé již více než 100 let, byly široce používány ve výzkumu. Změny v elektrodermální aktivitě a vodivosti kůže souvisejí se změnami v ekrinním pocení, které zase souvisejí s aktivitou v sympatické větvi autonomního nervového systému.

Každý je jiný...

Každý z nás má a má trochu jiné potřeby. Při používání Mind-Machine buďte citliví na své vlastní potřeby. Upravte světla a zvuk na nastavení, které pro Vás není ani příliš vysoké, ani příliš nízké. Důvěřujte svým vlastním pocitům. Někteří uživatelé zjistili, že jim relaxace pomáhá usnout. Pokud je to pro vás prospěšné, nepochybujte o tom. Pokud máte pocit, že potřebujete nějakou malou úpravu své oblíbené relace, můžete ji změnit v nastavení v našem editoru relací. Vezměte si jednu z našich relací jako vzor a experimentujte s ní.

Dodávaný software:

 • Biofeedback Online (BfOnline) - software pro přehrávání audiovizuálních podnětů AVS, který dynamicky přizpůsobuje stimulační účinek Vašim potřebám pro maximální účinnost.
 • AVS Studio - software pro přehrávání relací ze standardní knihovny relací 52.
 • GSR Studio - software pro monitorování Vaší emoční křivky
 • Získáte také přístup k serveru, kde můžete revidovat historii všech Vašich relací a stáhnout další relace pro AVS Studio.
 • Zařízení lze použít s aplikacemi pro ovládání strojů Mindroid a Mind pro Android.

Seznam komponentů:

 • Vícebarevné brýle Flex V2 s USB adaptérem
 • Senzor biofeedbacku pro vodivost kůže
 • Software (komapitibilní s Windows Xp, Vista, 7, 8.1, 10, Linux)

Důležité: Pro správnou funkci se vyžaduje připojení USB k počítači a připojení k internetu

Datový list

Připojení
USB
Podporovaný operační systém
Android
Windows

Specifické objednávky

ean13
8594171220067

No customer reviews for the moment.

Mohlo by se Vám také líbit

Add Related products to weekly line up

ve stejné kategorii

6 další produkty ve stejné kategorii: