Spouštíme nové stránky Doporučujeme výužít pro nákup
×
  • Sleva!
  • -15%

Varování: Nemůžeme zaručit kompatibilitu vašeho telefonu a našeho kabelu OTG. Proto doporučujeme použít vlastní kabel OTG, který s vaším telefonem funguje nejlépe.

Brýle Mindroid byly navrženy tak, aby vylepšily vaše zkušenosti s aplikací Mindroid. Využijte potenciál Mindroid, první aplikace, která vám umožní vychutnat si audiovizuální stimulaci všude jen s použitím Vašeho zařízení Android. S našimi brýlemi dosahuje stimulace efektivity drahých a komplikovaných strojů mysli. Připojte brýle k chytrému telefonu přes micro USB a užívejte si efekty. Spolu s aplikací představují brýle novou generaci mysli strojů zcela odlišných od běžných zařízení. Brýle je možné používat také s PC pomocí našeho programu AVS Studio.

Upozorňujeme, že sluchátka nejsou dodávána. Věříme, že každý má sluchátka, která mu dnes dokonale vyhovují, a proto preferují použtí vlastních sluchátek. V každém případě byste je neměli zapomenout použít, protože zvuk je velmi důležitou součástí stimulace. Použitelné jsou nejen zvuky poskytované aplikací, do relace můžete přidávat hudbu také ze svého smartphonu.

Podobně aplikaci nezískáte s brýlemi, ale musíte si ji stáhnout z Google Play. Jelikož bezplatná verze umožňuje používat pouze výchozí nastavení, a proto je její použití velmi omezené, doporučujeme vám zakoupit plnou verzi. Tímto způsobem získáte přístup k širokému spektru funkcí, nastavení a online knihovně programů. Bez přístupu k nim byste těžko mohli využít potenciál obou brýlí a aplikace.

Nemusíte se však spoléhat pouze na nápady vývojářů. Například aplikace Mindroid nově umožňuje přidávat k relacím vlastní hudbu. A pokud máte vlastní nápady, jak by měla multimediální relace vypadat, můžete si ji vytvořit pomocí našeho programu AVS Studio pro PC, který si můžete zdarma stáhnout zde. Pokud takové experimenty nechcete dělat, program vám umožní například přidat hudbu k existujícím relacím. S tímto programem můžete brýle používat s počítačem, takže vše, co vytvoříte nebo změníte, nebude mít vliv na aplikaci Mindroid.

AVS Studio

Brýle

Brýle, které jsou pohodlné a moderního designu, pracují s více než 16 miliony barev. To je důležitý fakt, protože čím více barev dokáže stroj mysli generovat, tím efektivnější může být vizuální stimulace. Jsou ovládány aplikací Mindroid a připojeny pomocí kabelu micro USB k vašemu zařízení Android.

Upozorňujeme, že lidé s epilepsií by zařízení neměli používat. Použití zařízení není doporučeno ani těhotným ženám.

Otázky a odpovědi:

Displej bliká, tak proč potřebuji brýle?

* Brýle jsou mnohem přesnější, blikají na definované frekvenci - mezi 0 a 60 Hz - s přesností na mikroHz. Displej nebo obrazovka je však schopna pracovat pouze s určitými frekvencemi; když se snažíte dostat k ostatním, blikání je nepravidelné. Z tohoto důvodu je dosažení požadovaného výsledku bez brýlí obtížnější.

* Intenzita světla brýlí je vyšší, zatímco displej svítí nesrovnatelně méně. To znamená, že zejména za denního světla nebo při zapnutém výkonném externím zdroji světla na displeji nevidíte téměř nic. Za těchto okolností je stimulace velmi slabá nebo žádná.

* Pro správné fungování blikajícího světla na displeji je zapotřebí relativně výkonné zařízení Android. Brýle nemají tak vysoké požadavky.

Co dostanu?

* Brýle, jejich obal a kabel USB.

Proč bych měl používat blikající světlo, zatímco binaurální může dělat stejnou práci?

* Účinnost binaurálních a jiných vizuálních stimulací než blikajícího světla zůstává diskutabilní, protože účinky jsou na prvním místě subjektivní, takže je těžké je vědecky dokázat.

* Blikající světlo se v medicíně používá již dlouhou dobu, ale i když jeho účinky jsou většinou také subjektivní, mnoho studií prokázalo, že tento druh vizuální stimulace pomáhá vyladit mozek na požadovanou frekvenci. To znamená, že blikající světlo opravdu pomáhá dosáhnout uvolněného nebo koncentrovaného stavu mysli.

S aplikací Mindroid jsem spokojen, tak proč bych si měl koupit brýle?

* Brýle nabízejí lepší vizuální stimulaci, výsledků je dosaženo rychleji, stimulace je efektivnější.

* Rozdíl pocítíte okamžitě.

Dostanete:

  • Brýle s USB a microUSB adaptérem
  • 2 - letá záruka
  • 30 denní záruka vrácení peněz
  • Uživatelský manuál

Technický popis

  • Vícebarevné brýle (16,7 milionů barev)
  • Požadavky: Android s micro USB OTG (hostitel USB); Android 3.2 a vyšší
  • Rozměry brýlí: max. 13 x 4,3 cm; délka kabelu: 110 cm

Audiovizuální stimulace

Barevná terapie je založena na tom, že každá barva má jedinečné schopnosti, každá barva je lepší pro léčbu jiného problému a pomáhá dosáhnout jiného stavu. Například

modrá vám pomůže uklidnit se a relaxovat,

azurová snižuje riziko záchvatu,

zelená účinně snižuje bolest a pomáhá při meditaci,

červená zvyšuje fyzický aurosal a energii,

purpurová je užitečná pro kontemplativní meditaci a zvýšení kreativity.

waves

Další důležitou součástí procesu je frekvence samotného blikání.

Stimulace má přimět mozek, aby se naladil na požadovanou frekvenci. Mozek může obecně pracovat na čtyřech různých frekvencích (ty lze měřit pomocí EEG, elektromagnetické pole je generováno nervovými buňkami v mozku). Každá frekvence podporuje jiný druh činnosti - a proto se používá audiovizuální stimulace. Podle svých cílů si vyberete program, který naladí váš mozek na správnou vlnu.

Beta (30-13 Hz): Je-li naladěn na tuto vlnu, je mozek v plné pohotovosti a vědomí, ke kterému lze připojit nepokoj, strach a stres. Pozornost je věnována tomu, co se děje kolem, hledá potenciální nebezpečí nebo příležitost.

Alfa (12-8 Hz): Uvolněný stav, kdy myšlenky mohou pomalu proudit myslí, člověk je v pozitivním režimu vhodný pro učení.

Theta (7-4 Hz): Frekvence spánku a hluboké meditace, podporuje živou představivost i schopnost učit se a pamatovat si.

Delta (1-3 Hz): Vlny nejhlubšího, bezesného spánku, velmi důležité pro uzdravovací procesy.

waves

Datový list

Připojení
USB
Podporovaný operační systém
Android
Windows

Specifické objednávky

ean13
8594171220074
Grade 
Ralph Machholz 2020-07-06

Sehr zufrieden

Mein Problem beim Meditieren ist das ewige Gedankenkarusell. Mit dieser Brille dauert es wenige Minuten und meine Gedanken verlaufen sich ins Nichts. Selbst wenn nochmal ein Gedanke sich wieder festsetzen will, dann lasse ich den zu, denn durch diese Lichteffekte verliert sich der Gedanke wieder. Bisher habe ich keinen Gewöhnungseffekt. Nutze diese Brille seit Monaten mehrfach in der Woche. Der Puls geht runter und nach 30 bzw. 60 Minuten fühle ich mich frisch.

  • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
Sergei S 2019-04-16

I've been testing

I received this product yesterdy and it works pretty good...but its a short experience, so time will tell...

Grade 
Elias G 2017-10-15

Great product.

My only complaint is how long it took to get to me. I guess they where having supply chain issues of some kind. Only other issue has to do with my phone. I wish it had a better micro USB connection. So the lead won't keep falling out.

Mohlo by se Vám také líbit

Add Related products to weekly line up

ve stejné kategorii

6 další produkty ve stejné kategorii: